1 Niedziela Adwentu 27.11.2022

7.00
Za + szwagra Henryka Wypych w 2-gą rocznicę śmierci, jego tatę Edwarda, teściów Helenę i Stefana Słomińskich, Leona Sala, Danutę Bogusz, Stefana Rak, Krystynę Kalin, dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej i św. Krzysztofa z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Krzysia Markowskiego z okazji 4-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla jego rodziców i całej rodziny.
10.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Ryszarda Sztechmiler, synowej Ewy i wnuka Karola z okazji ich urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Ireny i Marka Kowalskich z okazji 43-ciej rocznicy ślubu, oraz o błogosławieństwo Boże dla syna Wojciecha i ich bliskich.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Świętego i błog. Boże dla Leokadii Oślizło z okazji 75-tej rocznicy urodzin. (Te Deum)
15.00
W intencji rocznych dzieci oraz ich rodziców i rodziców chrzestnych.
16.30
Nieszpory
17.00
Za ++ Józefa i Marię Kasperczyk, braci Zenona i Andrzeja, ++ z rodziny Kasperczyk i Frątczak.
20.15
Za + Alinę Tkocz, ++ z rodziny Tkocz i Kuczera, dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 28.11.2022

6.30
1) Za + ojca Stefana Gąsior w rocznicę śmierci, jego żonę Zofię, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ braci Stanisława, Józefa i Michała Olejnik, ++z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Za + Danutę Kowol w 1-szą rocznicę śmierci, jej rodziców, teściów, szwagra, ++ z rodziny Kowol.
18.00
Za ++ rodziców Mariannę i Stanisława Piotrowskich, dziadków Piotrowskich i Szczęśniak, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 29.11.2022

6.30
1) Za + brata Edwarda Staśkiewicz w kolejna rocznicę śmierci, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ rodziców Klarę i Pawła Heinzel, Agnieszkę i Wincentego Pfeifer, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Za ++ rodziców Jana i Mariannę Majek, siostrę Apolonię, brata Zdzisława i szwagra Mieczysława.
18.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Stanisławy Poks w 2-gą rocznicę śmierci, jej męża Jerzego, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – Święto Św. Andrzeja Apostoła 30.11.2022

6.30
1) Za ++ rodziców Marię i Karola Hładowczak.
2) Za ++ rodziców Halinę i Stanisława, siostrę Teresę, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Alfreda Węgrzyk z okazji urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla żony i całej rodziny.
18.00
Msza święta zbiorowa za zmarłych.

Czwartek 01.12.2022

6.30
W intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
8.15
Za + Erykę Dzida w 3-cią rocznicę śmierci, męża Władysława, siostrę Magdalenę, braci Edwarda i Alberta, brata Roberta i jego żonę Krystynę, chrześniaka Krzysztofa Skowron, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
16.30
Za ++ rodziców Rozalię i Jozefa, brata Stefana, bratową Stanisławę, Annę Toporek, męża Jerzego, synową Barbarę Jureczka, Katarzynę Utrata w rocznicę śmierci, męża Pawła, syna Waldemara, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) w intencji Rodzin Domowego Kościoła.
2) Za ++ rodziców, dziadków i pradziadków Zofię i Jerzego Stefaniak na pamiątkę urodzin i Dnia Górnika.

Piątek – Wspomnienie bł. Jana Franciszka Machy, prezb. i męcz. 02.12.2022

6.30
1) w intencji dzieci po Wczesnej i po Pierwszej Komunii Świętej.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Weroniki w rocznicę śmierci, Teodora i Jerzego Płaczek, Adelę Tomasik.
8.15
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Anioła Stróża i Dary Ducha Świętego dla Zuzanny Strzelec okazji 11-tej rocznicy urodzin, o szczęśliwe rozwiązanie dla jej mamy Edyty, a także o błogosławieństwo Boże dla taty Pawła oraz sióstr Michaliny i Lilianny.
18.00
W intencji żyjących i zmarłych Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
19.00
W intencji młodzieży.

Sobota – Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego prezb. 03.12.2022

6.30
1) o radość życia wiecznego dla + męża Jana Janas, syna Jana oraz ++ z rodziny.
2) o radość życia wiecznego dla + Mariana Rokitowskiego, rodziców Marii i Ignacego, rodzeństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
1) w intencji żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ Krystyny Gilner w 1-szą rocznicę śmierci i jej męża Manfreda w kolejną rocznicę śmierci.
17.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00
Za + Józefa Jedziniak w 32-gą rocznicę śmierci, jego rodziców Marię i Franciszka, siostrę Zofię.

2 Niedziela Adwentu 04.12.2022

7.00
O radość życia wiecznego dla + Renaty Rokitowskiej w 11-tą rocznicę śmierci, ojca Stanisława, szwagra Jana, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Danuty Mazur okazji 70-tej rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
10.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej i św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla Górników i ich rodzin.
2) Za + Górników o radość życia wiecznego.
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Marii z okazji 70-tej rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla męża i dzieci z rodzinami. (Te Deum)
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę na dalsze lata dla Leokadii Juszyńskiej z okazji 80-tej rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
15.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla wnuczek Izy i Żanety oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
16.30
Nieszpory
17.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ Damiana Kroczyk w 2-gą rocznicę śmierci, jego rodziców Krystyny i Krzysztofa.
20.15
Za ++ Reginę Pluta, synów Janusza i Zbigniewa, córkę Kornelię, rodziców, brata Ryszarda, babcię Skibową, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.