XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.10.2021r.

Dzisiaj gościmy O. Krzysztofa ze Zgromadzenia Misjonarzy Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej, który będzie głosił Słowo Boże i po mszach rozprowadzał kalendarze misyjne. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na misje. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Przypominamy o obowiązku zasłaniania w kościele ust i nosa.

 • Dziś o 16.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. O 17.00 zapraszamy Małżeństwa zainteresowane Oazą Rodzin – Domowym Kościołem na spotkanie organizacyjne do salki w domu parafialnym. O 21.00 Apel Jasnogórski. W tygodniu nabożeństwa różańcowe będą o 17.15.
 • W poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty Patrona Służby Zdrowia pamiętajmy w modlitwie o tych wszystkich, którzy nas leczą i dbają o nasze zdrowie. Od 16.00 – 17.00 dyżur charytatywny. O 19.00 w sali kinowej pod kościołem kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 Szkoły Podstawowej nr 6.
 • We wtorek o 17.15 nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z Różańcem.
 • W środę wspomnienie św. Jana Kantego. O godz. 19.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w Kaplicy Miłosierdzia.
 • W czwartek o 16.00 spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej nr 9. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę szkolną o 16.30 i Różaniec po Mszy. O godz. 19.00 zapraszamy do salki w domu katechetycznym dorosłych, którzy pragną przygotować się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania oraz wszystkich, którzy nie ukończyli katechizacji i pragną to uzupełnić.
 • W piątek wspomnienie św. Jana Pawła II. O 17.00 w sali kinowej początek nauk przedślubnych dla narzeczonych.
 • W sobotę o 7.30 wyjazd do sanktuarium św. Józefa w Krakowie. Zainteresowanych mężczyzn prosimy o zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu 20 zł. Od godz. 9.00 przymiarka dla dzieci przed I komunią w domu katechetycznym w kolejności ustalonej przez katechetów wg klas. Zaliczka 100 zł. Będą też do nabycia skarbczyki, medaliki i świece. Od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. O 18.00 msza w intencji czcicieli św. O Pio.
 • W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii. Dzieci Maryi z okazji wspomnienia św. Jana Pawła II będą rozprowadzać kremówki papieskie.
 • Pragniemy w naszym kościele przywrócić posługę wiernych w czasie liturgii słowa. Dorosłych chętnych do pełnienia w czasie mszy funkcji lektora lub kantora prosimy o zgłoszenie w zakrystii.
 • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i Małego Gościa dla dzieci, Apostolstwa Chorych oraz Królowej Różańca – są wyłożone w Kaplicy Miłosierdzia i z tyłu kościoła.
 • Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek w naszym kościele. Osoby które chcą dołączyć do grupy sprzątającej w naszym kościele zapraszamy w poniedziałek i piątek o 9.00.

Odmawiajcie Różaniec!