29 NIEDZIELA ZWYKŁA 17.10.2021

6.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + taty Czesława Winiarskiego w 48-mą rocznicę śmierci, mamy Anny, dziadków i ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
7.30
Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Gabrieli z okazji urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
9.00
1) Za + Kazimierza Samociuk w 7-mą rocznicę śmierci, jego rodziców Jana i Aleksandrę Samociuk, teściów Mariannę i Stanisława Sienkiewicz, ++ z rodziny.
2) Za + Ewę Tabath w 2-gą rocznicę śmierci.
10.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej i Anioła Stróża z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Alicji Ficek z okazji 18-tej rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziców i brata.
2) Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Świętego i dobre wybory u progu dorosłego życia dla Michała Fedak z okazji 18-tej rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziców i całej rodziny.
12.00
Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Marty i Tomasza z okazji 5-tej rocznicy ślubu i urodzin Tomasza oraz o błog. Boże dla córki Ani i całej rodziny.
15.00
W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego, ich rodziców i rodziców chrzestnych.
16.15
Nabożeństwo Różańcowe.
17.00
Za + Damiana Kroczyk od sąsiadów z bloku.
20.15
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ Zofii i Józefa Bronisz.

 

Poniedziałek
ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 18.10.2021

6.30
Za ++ Henryka Marquardt w 1-szą rocz. śmierci, jego mamę Elsę, bratanka Łukasza Kamińskiego, teściów Zbigniewa i Zofię, ++ z rodziny.
8.15
1) Za ++ syna Grzegorza Nakoneczny, ojca Jana Oszust, braci Krzysztofa i Stanisława Oszust oraz Rafała Przyszlak.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Romana Sitarz w 1-szą rocznicę śmierci, ++ z rodziny Sitarz, Mańka i Mruczek.
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla wnuczki Anny z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla męża i dzieci.
2) Za ++ Tadeusza i Józefę w rocznicę śmierci, Reginę i Wawrzyńca Łata, Józefę Kozłowską, Jana Firmanty, Łukasza, Mateusza i Mieczysława Foryś.

Wtorek 19.10.2021

6.30
1) Za ++ Janinę Sapko w 13-tą rocznicę śmierci, męża Czesława, ++ z pokrewieństwa z obydwu stron.
2) Do Miłosierdzia Bożego radość życia wiecznego dla ++ syna Tadeusza Waskan w 23-cią rocznicę śmierci, jego dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla chrześniaczki Martyny, oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mamy i dziecka.
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Zofii z okazji 75-tej rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków i całej rodziny. (Te Deum)
2) Za ++ męża Antoniego Urbaniec w 7-mą rocznicę śmierci, rodziców i teściów, siostrę Marię i brata Tadeusza.

Środa
Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb. 20.10.2021

6.30
1) Za ++ rodziców Józefa, Dorotę i Małgorzatę Pyka, Genowefę i Henryka Dornia, Anielę Goik, ++ z rodziny Pyka i Doniczka, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ Stanisława Misiak, Jadwigę i Maksymiliana Krieger, ++ z rodzin Misiak i Mrozik, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Do Miłosierdzia Bożego radość życia wiecznego dla + mamy Stefanii Kasprzyk w 2-gą rocznicę śmierci, taty Władysława, dziadków, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 1) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ rodziców Zofii i Lucjana Wnęk, ++ z rodzin Wnęk i Pietrasz, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ Salomeę Widuch, męża Jana, synów Henryka i Eugeniusza, Jadwigę i Ludwika Sobota, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 21.10.2021

6.30
Za + Jadwigę Jendreas od sąsiadów z ulicy Batorego 14.
8.15
Za + matkę Annę Winczkowską w 43-cią rocznicę śmierci, męża Bolesława, córkę Helenę, syna Stanisława, zięciów Józefa, Bolesława i Stanisława, rodziców Marcina i Józefę, wnuczkę Annę, Franciszka i Władysławę, Eleonorę, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
16.30
Za + Henryka Wypych od córki Beaty.
18.00
1) Za ++ Władysława, Kazimierza, Antoninę i Antoniego Zwierz, Eugenię, Lucjana, Zbigniewa i Marka Pilarskich, Michalinę i Ignacego Przykłota, Cecylię, Stanisława Komar, Józefa Krzyśka, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + męża Hieronima Nowakowskiego w 10-tą rocznicę śmierci, ojca Alfreda, teściów Stanisławę i Stanisława, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek
Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap. 22.10.2021

6.30
Za + męża Bolesława Cuber w 20-tą rocznicę śmierci, rodziców z obydwu stron, ++ z rodziny Radomskich.
8.15
Za ++ teściów Leokadię i Władysława Markiewicz, dwóch synów Józefa i Franciszka, dwóch zięciów Antoniego i Tadeusza, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) Za ++ męża Adama Pawluk, rodziców z obydwu stron, rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Jana Tekień w 2-gą rocznicę śmierci, ++ z rodziny.
3) Za + Małgorzatę Ceremuga w 3-cią rocznicę śmierci, Edmunda i ++ z rodziny z obydwu stron.

Sobota 23.10.2021

6.30
Za + Alicję Słaboń, męża Rudolfa, rodziców z obydwu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
1) Za + mamę Sabinę Dec w rocznicę śmierci, brata Henryka Dec w kolejną rocznicę śmierci, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Władysławę Jakoktochce w 17-tą rocznicę śmierci, jej córkę Darię, siostrę Halinę Myszka, ++ z pokrewieństwa z obu stron.
17.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00
1) w intencji czcicieli św. Ojca Pio.
2) Za + Bolesława Madej w 1-szą rocznicę śmierci, rodziców, teściów, braci i siostry.

30 NIEDZIELA ZWYKŁA 24.10.2021

6.00
Za + ojca Stanisława Firek w 21-szą rocznicę śmierci i jego żonę Zenobię.
7.30
1) Za + Waldemara Oślizło z rocznicę śmierci, Wiesława Skwiot, jego ojca Bolesława, mamę Stanisławę , brata Romana, Czesławę Pierzchała, Mariana Bryska oraz wujka księdza Jana Jóźwika.
2) o radość życia wiecznego dla + męża Ryszarda Frost.
9.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Weroniki Rogalskiej z okazji 20- tej rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla siostry, rodziców i dziadków.
10.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Bożeny i Piotra z okazji 40-tej rocznicy ślubu, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Iwony i Jana Radełczyk z okazji 40-tej rocznicy ślubu, oraz o błogosławieństwo Boże dla córki i syna z rodzinami.(Te Deum)
12.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Krystyny i Jana Barwickich z okazji 50-tej rocznicy ślubu, oraz o błogosławieństwo Boże dla syna Adama. (Te Deum)
15.00
W intencji misjonarzy, którym patronuje nasza Parafia – ks. dra Adama Samsela, ks. Waldemara Potrapeluka, księży Janusza Kopeć i Macieja Siepietowskiego posługujących za granicą, wszystkich misjonarzy i dzieł misyjnych oraz członków naszego Koła Misyjnego.
16.15
Różaniec
17.00
Za + męża Zenona Popek w 8-mą rocznicę śmierci, jego ojca Czesława, rodziców Stefanię i Jana Wyka, brata Józefa, dziadków z obydwu stron.
20.15
Za ++ rodziców Jana i Janinę Szymańskich, Mariusza i Jerzego Szymańskich oraz Danutę Wójcik.