Niedziela
3 NIEDZIELA ZWYKŁA 24.01.2021

6.00
Za + syna Zbigniewa Skiba na pamiątkę urodzin, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
7.30
Za ++ ojca Jerzego Lagner w 20-tą rocznicę śmierci, matkę Mariannę, brata Jerzego Lagner, dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00
1) Za + Bronisława Kondrat od żony, dzieci i wnuków.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla taty Maksymiliana Gali w 26-tą rocznicę śmierci, mamy Heleny, dziadków Gali i Lisik, wujków Piotra, Ferdynanda i Edwarda, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
3) Za ++ Jana Ciszkowskiego w 8-mą rocznicę śmierci, siostry Teresę, Franciszkę, Marię, Eugenię i rodziców.
4) Za + Tomasza Żywickiego w 1-szą rocznicę śmierci.
10.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki Beaty z okazji urodzin oraz o dary Ducha Świętego dla rodzin Obryckich, Godlewskich i Moneta.
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla wnuka Mikołaja, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Stanisławy Byrdy z okazji urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci z rodzinami.
15.00
W intencji rocznych dzieci i ich rodziców.
16.30
Nieszpory
17.00
Za ++ Zofię Kamińską w 10-tą rocznicę śmierci, męża Zbigniewa, wnuka Łukasza, zięcia Henryka, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
20.15
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Edwarda Molskiego.

 

Poniedziałek
ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA 25.01.2021

6.30
1) Za + Romana Sitarz od Władysławy Mruczek z synami.
2) Za + Mieczysława Bagińskiego w 26-tą rocznicę śmierci oraz jego rodziców Józefa i Feliksa Sawickich.
8.15
Za + Annę Ćwan w 30-ty dzień po śmierci i jej męża Tadeusza.
18.00
1) Za + mamę Helenę Słomińską w kolejną rocznicę śmierci, jej męża Stefana, ich rodziców z obu stron, zięcia Henryka Wypych, braci Jana i Mieczysława Cichoń oraz ich żony, Leona Sala, Edwarda Wypych, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Marzenę Aroch, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek
Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa 26.01.2021

6.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Justyny i Łukasza z okazji rocznicy ślubu, oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla syna Dawidka.
2) Za + Stefanię Brzóska w 30-ty dzień po śmierci.
8.15
Za + brata Edwarda Zych w rocznicę śmierci, braci Stanisław i Adama, rodziców Katarzynę i Bronisława Zych, teściów Marię i Jana Joniec, męża Józefa Joniec, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) Za + Mieczysława Kiełbasa w 4-tą rocznicę śmierci, rodziców Marię i Jana Sowa, teściów Katarzynę i Adama Kiełbasa, bratowe Janinę
i Zytę Sowa, Józefa Kiełbasa, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + ojca Alfreda Kandzior, żonę Anielę, syna Piotra, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 27.01.2021

6.30
1) Za + Józefa Możdżeń, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Stanisława Dębkowskiego w 30-ty dzień po śmierci.
8.15
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla Janusza Pindur w 2-gą rocznicę śmierci.
18.00
1) Za + Genowefę Truchel w 8-mą rocznicę śmierci, jej męża Aleksandra, + z rodziny Truchel i Wiśniewski, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ rodziców Leona i Mariannę Dudziuk.
3) Za + Teresę Boruta w 30-ty dzień po śmierci.

Czwartek
Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dK 28.01.2021

6.30
1) Za ++ rodziców Pelagię i Piotra Kuna, ich syna Edwarda, córkę Bronisławę, zięciów Ryszarda, Jana i Eugeniusza oraz wnuka Bogdana.
2) Za ++ rodziców Jana i Józefę Plucińskich w 40-tą rocznicę śmierci, braci i ich żony, męża Bernarda, ++ z rodziny Plucińskich.
8.15
Za + mamę Edytę Tumkielską w 9-tą rocznicę śmierci, ojca Jana, ++ z pokrewieństwa.
16.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Stanisława Kijek.
18.00
1) Za + mamę Emę Roj, jej męża Emila, rodziców i teściów,++ z rodzin Draga, Czaplok, Raikowski i Lukoszek, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Jana Ciechanowicz od sąsiadów.

Piątek 29.01.2021

6.30
Za + męża Alfreda Grzelak, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Za + tatę Stefana Picheta w 8-mą rocznice śmierci, siostrę Krystynę, szwagra Mieczysława, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + męża Jana i syna Tomasza Stężały, rodziców, teściów, rodzeństwo, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + ojca Jana Kamczyk w rocznicę śmierci, jego żonę Gertrudę, córki Elżbietę i Otylię, zięciów Jana i Erwina, ciocię Otylię, ++ z rodzin Kamczyk i Gorywoda.
3) Za + Stanisławę Lewandowską od sąsiadów z klatki „A”.

Sobota 30.01.2021

6.30
1) Za + Gertrudę Gramuda, jej męża Leona i ++ z pokrewieństwa z obu stron.
2) O mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów.
8.15
1) O radość życia wiecznego dla + Zofii Gąsior w 6-tą rocznicę śmierci, jej męża Stefana, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Tomasza i Grzegorza z okazji urodzin, oraz o błog. Boże dla całej rodziny.
3) Za + Mirosława Dłuski w 30-ty dzień po śmierci.
17.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00
Msza święta zbiorowa za zmarłych.

4 NIEDZIELA ZWYKŁA 31.01.2021

6.00
Za + Stanisława Kulasa od rodziny Barczaków z Leżajska.
7.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + wnuka Jakuba Szczęsnego w 4-tą rocznicę śmierci, męża Manfreda Szczęsnego, rodziców Annę i Wiktora Gabor, teściów Elfrydę i Pawła Szczęsny.
9.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej i św. Ojca Pio z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Rafała z okazji urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla Karoliny, Michała, Igora, Maksymiliana i rodziców.
2) Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Krzysztofa Wiśniewskiego z okazji 40-tej rocznicy urodzin, oraz o błog. Boże dla całej rodziny.
10.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Olafa Kolwicz z okazji 15-tej rocznicy urodzin, oraz o błog. Boże dla całej rodziny.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę Anioła Stróża dla Maszy Głownia z okazji 1-szej rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla jej rodziców, brata Milana i całej rodziny.
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Heleny i Antoniego Pietraszek z okazji 44-tej rocznicy ślubu, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Marii Czenczek z okazji 75-tej rocz. urodzin, oraz o błog. Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
15.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Zbigniewa z okazji 50-tej rocznicy urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla żony, dzieci i całej rodziny. (Te Deum)
16.30
Nieszpory
17.00
Za + babcię Stefanię Chyżyńska w 15-tą rocznicę śmierci, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
20.15
Za + Krystynę Róg na pamiątkę urodzin, Stanisława, Wandę i Jerzego Marzec, Zofię, Kazimierza, Łucję i Jana Róg, Teresę Sinek, Marię Róg.