Niedziela
16 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.07.2021

6.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ rodziców Marianny i Dominika Radeckich w kolejną rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
7.30
Za ++ Barbarę i Stanisława Woźny, Czesława Jachimowskiego, ++ z rodziny Gimla i Sadowski, dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla mamy Heleny Beran z okazji 80- tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Marii i Henryka Smętek z okazji 40-tej rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla córki i syna z rodzinami. (Te Deum)
10.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia, powołania i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla ks. Patryka Dąbrowskiego z okazji urodzin.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Zofii i Henryka Piechockich z okazji 50-tej rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków. (Te Deum)
3) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Anny i Andrzeja Stolarczuk z okazji 50-tej rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla synów, synowych i wnuczek. (Te Deum)
15.00
W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych.
16.30
Nieszpory
17.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Justyny z okazji urodzin a także o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Wiktorii oraz rodzin Sęków, Głąbiców i Kaletków.
20.15
Za + Wojciecha Bakota w 3-cią rocznicę śmierci, jego rodziców Alicję i Michała, siostrę Marię, dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 19.07.2021

6.30
Za + Jana Morka, żonę Władysławę, córkę Halinę i zięcia Henryka.
8.15
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Henryka Piecha w rocznicę śmierci, syna Rafała, rodziców i rodzeństwa.
18.00
Za + żonę Adelę Rutkowską w 34-tą rocznicę śmierci, rodziców i teściów, siostrę Danutę, brata Ryszarda, szwagra Władysława, siostrzeńca Janusza, dusze w czyśćcu cierpiące.c

Wtorek 20.07.2021

6.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Anny z okazji 75-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
8.15
Za + żonę Janinę Ludwiczak, rodziców Mariannę i Stanisława, brata Józefa, bratową Danutę, teściów Antoninę i Stanisława Kudełko, szwagra Mariana i zięcia Romana Czarkowskiego w 10-tą rocznicę śmierci.
18.00
Za ++ Anielę i Engelberta Bartoszek, ich córki Małgorzatę i Zofię oraz wnuka Zenona.

Środa 21.07.2021

6.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + mamy Jadwigi Ciborskiej i jej brata Władysława na pamiątkę urodzin, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
O radość życia wiecznego dla + Grażyny Urbasek w 5-tą rocznicę śmierci, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
Za ++ Irenę i Małgorzatę Szaruga oraz rodziców Annę i Antoniego.

Czwartek
ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY 22.07.2021

6.30
Za + Janinę Kornacką od brata Jana Garbulińskiego z rodziną.
8.15
Za ++ teściów Teresę i Franciszka Plaza oraz ich dzieci, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
O radość życia wiecznego dla ++ rodziców Jadwigi i Wiktora Wladarz, dziadków z obu stron, męża Waltra Klein, teściów Anny i Leona, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek
ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY ZAK. patronki Europy 23.07.2021

6.30
Za ++ rodziców Teresę i Michała Gawlik, ich syna Andrzeja w rocznicę śmierci, ++ z rodziny Gawlik i Wołoszyn.
8.15
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Dary Ducha Świętego dla Andrzeja z okazji kolejnych urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
18.00
Za + syna Szymona Bielaszewskiego w 15-tą rocznicę śmierci, dziadków Lucjana Bielaszewskiego i Józefa Gurkę, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota
Wspomnienie św. Kingi, dz. 24.07.2021

6.30
Za + mamę Krystynę Mucharską w 2-gą rocznicę śmierci, tatę Władysława, żonę Marzenę Mucharską, ++ z rodzin Mucharskich i Frątczak, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Za ++ rodziców Weronikę i Teodora Płaczek, brata Jerzego, siostrę Adelę, dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Danuty i Adama Marczak z okazji 25-tej rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
2) Za + męża, ojca i dziadka Józefa Szopa w 15-tą rocznicę śmierci, rodziców, teściów, brata, szwagra, dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela
17 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021

6.00
Za + Władysława Wypych od rodziny Kopyś i ich bliskich.
7.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + taty Ireneusza Wojciechowskiego w 2-gą rocznicę śmierci.
9.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Anny Renda-Kaczor z okazji 80-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla Wanessy i Andrzeja Matloch z okazji 1-szej rocznicy ślubu.
3) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Jacka z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
10.30
1) W intencji kierowców.
2) W intencji tragicznie zmarłych.
3) W intencji emerytów.
15.00
W intencji rocznych dzieci i ich rodziców.
16.30
Nieszpory
17.00
Za ++ rodziców Henryka i Stanisławę Jarmuła, Michalinę i Franciszka Kuta oraz ojca Bronisława.
20.15
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Zbigniewa Gawron.