Sobota 01.12 godz. 14.00
1. Dywizjonu 303 – 1 DCBA
2. Dywizjonu 303 – 2 DCBA

Niedziela 02.12 godz. 14.00
1. Dywizjonu 303 – 3, 4
2. Dywizjonu 303 – 5, 6
3. Dywizjonu 303 – 9, 10
4. Dywizjonu 303 – 12, 14

Poniedziałek 03.12 godz. 15.30
1. Dywizjonu 303 – 7, 16, 18
2. Dywizjonu 303 – 20 DCBA
3. Dywizjonu 303 – 22, 24

Wtorek 04.12 godz. 15.30
1. Lotników 2, 4
2. Lotników 5, 7
3. Lotników 6, 8

Środa 05.12 godz. 15.30
1. Lotników 9, 11
2. Lotników 10, 12
3. Lotników 14AB , 15BC
4. Lotników 13, 15A

Piątek 07.12 godz. 15.30
1. Lotników 14C, 16
2. Lotników 19, 21
3. Lotników 18, 20

Sobota 08.12 godz. 14.00
1. Lotników 22 DCBA
2. Piłsudczyków 1, 2AB
3. Piłsudczyków 3, 2C
4. Piłsudczyków 5, 7

Niedziela 09.12 godz. 14.00
1. Piłsudczyków 6, 8, 10
2. Piłsudczyków 9, 11
3. Marynarzy 5, 7
4. Marynarzy 1, 3

Poniedziałek 10.12 godz. 15.30
1. Piłsudczyków 16 DCBA
2. Piłsudczyków 17 DCBA
3. Piłsudczyków 12, 14
4. Piłsudczyków 13, 15

Wtorek 11.12 godz. 15.30
1. Marynarzy 13, 15
2. Marynarzy 9, 11
3. Marynarzy 19A, 17

Środa 12.12 godz. 15.30
1. Marynarzy 19B, 21
2. Mieszka I 15 (od góry)
3. Mieszka I 17AB
4. Mieszka I 17C, 19C

Piątek 14.12 godz. 15.30
1. Mieszka I 19 AB
2. Mieszka I 21 AB

Sobota 15.12 godz. 14.00
1. Mieszka I 21C, 23C
2. Mieszka I 23 AB
3. Witosa, 1 Maja 59, 66-42,
Mieszka I 11,

Niedziela 16.12 godz. 14.00
1. Kapelanów Wojskowych 12 CBA
2. Kapelanów Wojskowych 12 CDE
3. Kapelanów Wojskowych 10 CBA
4. Kapelanów Wojskowych 10 CDE

Poniedziałek 17.12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojskowych 8 CBA
2. Kapelanów Wojskowych 8 CDE

Wtorek 18.12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojskowych 6 CBA
2. Kapelanów Wojskowych 6 CDE

Środa 19.12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojsk. 4A (od góry)
2. Kapelanów Wojsk. 4B (od góry)

Czwartek 27.12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojsk. 3A (od góry)
2. Kapelanów Wojsk. 3B (od góry)
3. Kapelanów Wojsk. 1A (od góry)
4. Kapelanów Wojsk. 1B (od góry)

Piątek 28.12 godz. 15.30
1. Jedności Narodowej 2 ABC
2. Jedności Narodowej 2 DE, 3 A
3. Jedności Narodowej 3 BCD
4. Jedności Narodowej 3E, 4BC

Sobota 29.12 godz. 14.00
1. Jedności Narodowej 4A, 6A
2. Jedności Narodowej 6 BC
3. Armii Krajowej 2 ABC
4. Armii Krajowej 2 DE

Niedziela 30.12 godz. 14.00
1. Armii Krajowej 3 ABC
2. Armii Krajowej 3 DEF
3. Armii Krajowej 4 CBA
4. Armii Krajowej 6 CBA

Środa 02.01 godz. 15.30
1. Szarych Szeregów 1 DEF
2. Szarych Szeregów 1 ABC
3. Szarych Szeregów 2 DEF
4. Szarych Szeregów 2 ABC

Czwartek 03.01 godz. 15.30
1. Szarych Szeregów 4 CBA
2. Szarych szeregów 6 CBA
3. Wł. Jagiełły 1 CBA
4. Wł. Jagiełły 2 CBA

Piątek 04.01 godz. 15.30
1. Wł. Jagiełły 3 ABC
2. Wł. Jagiełły 4 CBA
3. Wł. Jagiełły 5 ABC

Sobota 05.01 godz. 14.00
1. Wł. Jagiełły 3D, 5D, 7D
2. Wł. Jagiełły 7 ABC

Niedziela 06.01 godz. 14.00
1. St. Batorego 3 JK
2. St. Batorego 6 CBA
3. St. Batorego 8 CBA
4. St. Batorego 10 DCBA

Poniedziałek 07.01 godz. 15.30
1. St. Batorego 16 (od góry)
2. St. Batorego 12 (od góry)
3. St. Batorego 14 (od góry)
4 J. Sobieskiego 1 CBA

Wtorek 08.01 godz. 15.30
1. J. Sobieskiego 3 DCBA
2. J. Sobieskiego 5 CBA
3. J. Sobieskiego 8 (od góry)

Środa 09.01 godz. 15.30
1. J. Sobieskiego 10 (od góry)
2. Wł. Łokietka 2 (od góry)
3. Wł. Łokietka 4 (od góry)
4. Wł. Łokietka 7 (od góry)

Czwartek 10.01 godz. 15.30
1. Wł. Łokietka 9 (od góry)
2. Bolesława Chrobrego 17-1
3. Kazimierza Wielkiego 1 ABC
4. Kazimierza Wielkiego 1D, 2AB

Piątek 11.01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 2 CDE
2. Kazimierza Wielkiego 2 FGH
3. Kazimierza Wielkiego 3 CBA
4. Kazimierza Wielkiego 4 DCB

Sobota 12.01 godz. 14.00
1. Kazimierza Wielkiego 5 CBA
2. Kazimierza Wielkiego 7 CBA
3. Kazimierza Wielkiego 4A, 6ABC, 8AB
4. Kazimierza Wielkiego 8CD, 9A

Niedziela 13.01 godz. 14.00
1. Kazimierza Wielkiego 9 BCD
2. Kazimierza Wielkiego 10 ABC
3. Kazimierza Wielkiego 10D, 11AB
4. Kazimierza Wielkiego 11CD, 12A

Poniedziałek 14.01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 12 BCD
2. Kazimierza Wielkiego 14 ABC
3. Kazimierza Wielkiego 14D, 15/1-20

Wtorek 15.01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 15/21-57
2. Kazimierza Wielkiego 16ABC
3. Kazimierza Wielkiego 16D,18AB

Środa 16.01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 18CD
2. Kosmonautów 1, 4
3. Kosmonautów 2, 6

Czwartek 17.01 godz. 15.30
1. Kosmonautów 3, 5
2. Kosmonautów 7, 9, 11
3. Kosmonautów 10 CBA

Piątek 18.01 godz. 15.30
1. Kosmonautów 12 ABC
2. Kosmonautów 14 CBA
3. Kosmonautów 12D, 16AB

Sobota 19.01 godz. 14.00
1. Kosmonautów 16CD, 20A
2. Kosmonautów 20 BC
3. Szpitalna 24b, 26 DCBA
4. Szpitalna 28 EF, 26 EF

Niedziela 20.01 godz. 14.00
1. Szpitalna 28 DCBA
2. Szpitalna 30 DCBA
3. Szpitalna 32 EF, 30 EF
4. Szpitalna 32 DCBA

Poniedziałek 21.01 godz. 15.30
1. Ułanów 1 CBA
2. Ułanów 3, 5B

Wtorek 22.01 godz. 15.30
1. Ułanów 5A, 11AB
2. Ułanów 7 CBA

Środa 23.01 godz. 15.30
1. Ułanów 9 CBA
2. Ułanów 11CD,15

Czwartek 24.01 godz. 15.30
1. Ułanów 15 ABC
2. Ułanów 17A, 17

Piątek 25.01 godz. 15.30
1. Wł. Sikorskiego 6, 8
2. Wł. Sikorskiego 4 DCBA

Sobota 26.01 godz. 14.00
1. Saperów, Legionów,
2. Letnia, Wiosenna 26

Niedziela 27.01 godz. 14.00
1. Wiosenna domki jednorodzinne
2. Jesienna, Przedwiośnie
3. 26 stycznia, Deszczowa

Poniedziałek 28.01 godz. 15.30
1. Zimowa
2. J. Ziętka domy i J. Ziętka 2

Wtorek 29.01 godz. 15.30
1. J. Ziętka 10, 12C,
2. Ziętka 12AB, 16A, 20A

Środa 30.01 godz. 15.30
1. J. Ziętka 14 DCBA
2. J. Ziętka 16BC, 18
3. J. Ziętka 20BC, 22,

Sobota 2.02 godz. 14.00
Kolęda dodatkowa