XXVI NIEDZIELA Zwykła 26.09.2021r.

Kolekta dzisiejsza będzie na potrzeby naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Przypominamy o obowiązku zasłaniania w kościele ust i nosa.

 • Dziś imieniny ks. Abpa Damiana Zimonia – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Od godz. 10.30 do 13.30 w salce parafialnej dla osób, które dotychczas nie wzięły udziału w Narodowym Spisie Powszechnym będzie możliwość spisania się bezpośrednio u rachmistrza. O 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne i o 21.00 na Apel Jasnogórski.
 • W poniedziałek od 16.00 – 17.00 dyżur charytatywny. O 17.00 Spotkanie modlitewne Koła Misyjnego w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. O 19.00 zebranie Rady Parafialnej na probostwie.
 • We wtorek o 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po wieczornej mszy spotkanie dla mężczyzn – Czcicieli św. Józefa.
 • W środę o 19.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w Kaplicy Miłosierdzia.
 • W czwartek o 16.00 spowiedź dla dzieci po I i Wczesnej Komunii św. O 16.30 Msza szkolna dla wszystkich dzieci. Po Mszy szkolnej zebranie zespołu katechetycznego. Po mszy wieczornej Godzina Święta przed pierwszym piątkiem miesiąca. W czasie adoracji będzie też okazja do spowiedzi do godz. 21.00.
 • W piątek czcicieli NSPJ zapraszamy na Mszę o 6.30 i po Mszy św. na nabożeństwo przebłagalne. O 17.15 Różaniec. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci po pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami. Od 18.30 okazja do spowiedzi dla młodzieży. W sposób szczególny zapraszamy klasy przygotowujące się do Bierzmowania czyli VII i VIII. O 19.00 Msza w intencji młodzieży naszej parafii. Po mszy spotkanie przed Bierzmowaniem dla klas VII i VIII. Kandydaci do Bierzmowania z klas VIII będą składać deklaracje o przygotowaniu do Bierzmowania.
 • W sobotę o godz. 7.30 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Członków Żywego Różańca zapraszamy na Mszę o 8.15, w czasie której zebrana kolekta zostanie przeznaczona na pomoc syryjskiej rodzinie z Aleppo adoptowanej przez naszą parafię. Od 9.00 odwiedziny chorych i starszych parafian, których należy zgłosić w zakrystii lub
  w kancelarii. O 10.00 w Sali kinowej kiermasz strojów pierwszokomunijnych zapraszamy zainteresowanych rodziców z klas III z ubrankami i rodziców dzieci przed I komunią. Od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. O 17.15 Różaniec.
 • W przyszłą niedzielę gościć będziemy księdza ze Lwowa, który prosił będzie o wsparcie remontu parafialnego przedszkola. Kolekta na WŚSD w Katowicach. O 16.15. nabożeństwo różańcowe z poświęceniem różańców dla dzieci przygotowujących się do Wczesnej i I Komunii św.
 • Nocne czuwanie dla naszej parafii na Jasnej Górze w tym roku będzie 5/6 października. Zapisy w zakrystii z wpłatą 20 zł. na przejazd autokarem do Częstochowy. Wyjazd we wtorek o godz. 18.45, powrót we środę ok. 5.30
 • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i Małego Gościa dla dzieci, Apostolstwa Chorych oraz Królowej Różańca – są wyłożone w Kaplicy Miłosierdzia i z tyłu kościoła.
 • Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek w naszym kościele. Osoby które chcą dołączyć do grupy sprzątającej w naszym kościele zapraszamy w poniedziałek i piątek o 9.00.