XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17.11.2019r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej archidiecezji. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  • Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich i Dzień Muzyki Liturgicznej. O 16.30 Nieszpory. O 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.
  • W poniedziałek od 16.00 – 17.00 dyżur charytatywny w domu katechetycznym. O 19.00 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 Szkoły Podstaw. nr 7.
  • We wtorek o 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po wieczornej mszy katecheza dla dorosłych w Sali Kinowej nt.: „KOŚCIÓŁ UŚWIĘCAJĄCY”. O godz. 19.00 zapraszamy na zbiórkę wszystkich lektorów i animatorów do salki ministranckiej.
  • W środę o 17.00 zapraszamy do salki obok biblioteki na spotkanie grupy wsparcia Al Anon osoby przeżywające trudności związane z nadużywaniem alkoholu w rodzinie. O godz. 19.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. O 19.00 zapraszamy również na spotkanie w kościele rodziców dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do I Komunii św.
  • W czwartek o 16.00 spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej nr 7. O 16.30 Msza szkolna dla wszystkich dzieci. O 18.00 Msza św. w intencji wszystkich ministrantów i ich rodziców z okazji św. Tarsycjusza. Po mszy spotkanie dla nich w Sali Kinowej. Od 19.00 zapraszamy osoby po Kursie ALPHA i wszystkich chętnych na Lectio Divina, i wspólną adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  • W piątek o 17.00 w sali kinowej początek nauk przedślubnych dla narzeczonych. Młodzież klas 8 SP i szkół średnich zapraszamy na spotkanie Oazowe, które rozpoczyna się mszą świętą o godzinie 18.00.
  • W sobotę przymiarka dla dzieci przed I komunią w domu katechetycznym. O 9.00 Dzieci przygotowujące się do Wczesnej Komunii. Od 9.30 dzieci z klas trzecich według ustalonego porządku. Zaliczka 50 zł. Będą też do nabycia skarbczyki, medaliki i świece. Od 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  • W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła parafialnego oraz Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 7.30 zostanie odprawiona Msza w intencji Straży Honorowej NSPJ w naszej parafii. Po mszy spotkanie członków Straży w domu katechetycznym. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.
  • W pierwszą niedzielę adwentu OAZA młodzieżowa będzie rozprowadzać słoiki adwentowe ze Słowem Bożym na każdy dzień.
  • Polecamy lekturę „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł. Dla dzieci Mały Gość Niedzielny” w zakrystii.

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek w naszym kościele. Osoby które chcą dołączyć do grupy sprzątającej w naszym kościele
zapraszamy w poniedziałek i w piątek o godz. 9.00.