Niedziela
10 NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06.2021

6.00
1) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + męża Kazimierza Kopczyńskiego na pamiątkę urodzin i w rocznicę śmierci.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + mamy Janiny Ludwiczak, dziadków Ludwiczak i Kudełko, męża Romana Czarkowskiego i teściowej Stanisławy.
7.30
Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Świętego o błogosławieństwo Boże dla Elżbiety z okazji 50-tej rocznicy urodzin. (Te Deum)
9.00
Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Wandy Wolny z okazji 70-tej rocznicy urodzin oraz o błog. Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
10.30
W intencji dzieci w 1-szą rocznicę przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej.
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podz. za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Joanny i Kazimierza Beck z okazji 30-tej rocznicy ślubu oraz o bł. Boże dla całej rodziny. (TD)
2) Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Justyny Żyła z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla męża, dzieci i wnuczka Mikołaja.
15.00
O radość życia wiecznego dla + mamy Anny Nowak w 23-cią rocznicę śmierci oraz dla ojca Wojciecha, dusze w czyśćcu cierpiące.
16.30
Nieszpory
17.00
Za + Józefa Jańczak, jego rodziców, rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.
20.15
Za + Władysława Polek w rocznicę śmierci i jego żonę Janinę na pamiątkę imienin.

 

Poniedziałek 07.06.2021

6.30
1) Za + Józefa Bagińskiego w 8-mą rocznicę śmierci, jego żonę Janinę, ++ z pokrewieństwa z obu stron.
2) Za + mamę Bronisławę Bomba, tatę Antoniego, brata Zygmunta, bratanka Kamila Dyczewskiego, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Za + Stanisława Wcisło, jego synową Janinę, ++ z rodzin Wcisło i Majka.
18.00
1) Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Teresy z okazji urodzin oraz o Dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2) Za + Czesława Duszyńskiego w rocznicę śmierci i mamę Agnieszkę Chęcińską.
3) Za + Henryka Adamskiego w 30-ty dzień po śmierci.

Wtorek
Wspomnienie św. Jadwigi, królowej 08.06.2021

6.30
1) Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Agaty i Mariusza z okazji 25-tej rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci i całej rodziny. (Te Deum)
2) Za + Wacława Szewczyk w 3-cią rocznicę śmierci, jego rodziców i teściów.
8.15
Za + męża Jana Nazaruk w 5-tą rocznicę śmierci, Genowefę i Stanisława Janiak, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) Za + męża Grzegorza Rodo w 1-szą oczr. śmierci, rodziców Zenonę i Janusza Ekert, dziadków, teściową Zdzisławę, dusze w czyśćcu.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + syna Łukasza Kamińskiego, rodziców Zofii i Zbigniewa Kamińskich, szwagra Henryka Marquardt, Marzeny Aroch, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
3) Za + Jana Wiercińskiego w 30-ty dzień po śmierci.

Środa 09.06.2021

6.30
1) Za + Elżbietę Sapko w 13-tą rocznicę śmierci, siostrę Joannę oraz rodziców.
2) O radość życia wiecznego dla + Waleriana Czerwonka od siostry Haliny z Rudy Śląskiej.
8.15
Za + Leszka Kosztowny na pamiątkę imienin, jego rodziców Mieczysławę i Wacława, siostrę Krystynę, bratanka Rolanda, teściów Bronisławę i Bolesława Kieca, siostrę Wiesławę, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podz. za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla wnuków Krzysztofa Porembskiego i Łukasza Kocybika z okazji urodzin oraz o bł. Boże dla rodziców i całej rodziny.
2) Za + Henryka Kaczor w 9-tą rocznicę śmierci, ++ z rodzin Kula, Kot i Kaczor, dusze w czyśćcu cierpiące.
3) Za + Adelajdę Larisch w 30-ty dzień po śmierci.
18.00
Msza Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym

Czwartek 10.06.2021

6.30
1) Za ++ rodziców Martę i Sylwestra Ptak, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ rodziców Genowefę i Jana Zych, synów Zygmunta i Kazimierza, teściów Genowefę i Bronisława Stelmaszek, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + męża Mariana Pawlusek na pamiątkę urodzin.
13.00
Msza święta ślubna: Lewandowski Jakub i Lewandowska zd. Masoń Justyna
16.30
1) Za + męża Bogdana Szymaniak, teściów Józefę i Jerzego Szymaniak, dziadków Katarzynę i Kazimierza Nalewajek oraz Agatę i Walentego Szewczyk.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + brata Józefa Czarny w dniu pogrzebu.
18.00
1) W intencji Rodzin Domowego Kościoła.
2) Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Filipa Koczwara z okazji 16-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla najbliższych.

Piątek
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA 11.06.2021

6.30
1) Za ++ rodziców Mariannę i Władysława Czyżak, ich dzieci – Janinę Wnuk, Halinę Wojciechowską i Franciszka, teściów Adelę i Franciszka Jemioło i ich dzieci – Jana, Stanisława, Ludwika, Sylwestra i Zofię, chrzestnych Mariannę i Antoniego, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Janinę Kornacką od brata Stanisława.
8.15
Za ++ rodziców Katarzynę i Jana Czarneckich, siostrę Emilię, braci Jana i Stanisława, dziadków, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) Do Najświętszego Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi w intencji członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa, ich rodzin, Ojca Świętego Franciszka, kapłanów i kleryków naszej parafii oraz z prośbą o pokój w naszej ojczyźnie i na całym świecie.
2) Za + męża Marka Gawron, ojca Franciszka Osadnik, dziadków, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
3) Za ++ Marię i Czesława Groborz w 2-gą rocznicę śmierci, ich rodziców Łucję i Franciszka Kacprzak oraz Martę i Maksymiliana Groborz, babcię Monikę Kwitek, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota
Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP 12.06.2021

6.30
1) Za + Kornelię Małecki na pamiątkę urodzin, rodziców i teściów, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ rodziców Emilię i Władysława Dutkowskich, dziadków Reginę i Józefa Szczęsny, Anielę i Michała Dutkowskich.
8.15
1) Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Alojzego Nocoń z okazji 70-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
2) Za + Stefanię Dybkowską w rocznicę śmierci, męża Stanisława, synów Edwarda, Romana i Mieczysława, dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00
Za + Krystynę Głowacką w 1-szą r. śmierci, jej męża Stanisława w 3-cią r. śmierci, ich córkę Małgorzatę Macikiewicz w 5-tą r. śmierci.
20.15
W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

11 NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06.2021

6.00
Za + Jana Ciechanowicz od rodziny Durnaś.
7.30
1) Za + żonę Krystynę Marek na pamiątkę urodzin, rodziców Marię i Pawła, braci Józefa, Franciszka i Eugeniusza, siostrę Monikę, teściów Weronikę i Józefa Sołtysik, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Kazimierza Adamiak w 9-tą rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa z obu stron.
9.00 Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Antoniego Lipka z okazji imienin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
10.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Heleny i Teodora Chrośnik z okazji 60-tej rocz. ślubu oraz o bł. Boże dla całej rodziny. (TD)
2) Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Krzysztofa Nandzik z okazji 40-tej rocznicy urodzin i dla syna Jakuba z okazji 11-tej rocznicy urodzin oraz o opiekę Matki Bożej dla żony i dzieci.
12.00
Za + męża Władysława Kwaśnica w 12-tą rocznicę śmierci, jego rodziców, teściów i dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące.
15.00
Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Tadeusza Rostkowskiego z okazji 80-tej rocznicy urodzin oraz o błog. Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
16.30
Nieszpory
17.00
O radość życia wiecznego dla ++ rodziców Henryki i Wacława Małkowskich, szwagrów Jana i Zbigniewa, ++ z rodziny Niskich i Małkowskich, dusze w czyśćcu cierpiące.
20.15
Za ++ Weronikę i Andrzeja Kaczmarek, ++ z rodziny Kaczmarek, Gaszka, Szczecina, Holewik, Ryndak i Jendryczko, dusze w czyśćcu.