2 NIEDZIELA ZWYKŁA 16.01.2022

7.00
1) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + taty Stanisława Świstak w 6-tą rocznicę śmierci, brata Jerzego Świstak oraz wujków Eugeniusza Kosiarskiego i Czesława Świtek, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + męża Gerarda Kłyk w 1-szą rocznicę śmierci, rodziców Antoniego i Eugenię Rejmer, teściów Katarzynę i Stanisława Kłyk, rodzeństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00
1) Msza święta kolędowa w intencji mieszkańców z ulicy Dywizjonu 303.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Beaty z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
10.30
1) Msza święta kolędowa w intencji mieszkańców z ulicy Lotników.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla córki Ewy z okazji urodzin oraz błog. Boże dla jej męża, córek, wnuka i całej rodziny.
12.00
1) Msza święta kolędowa w intencji mieszkańców z ulicy Piłsudczyków.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Bartosza Mikuckiego z okazji 40-tej rocznicy urodzin oraz dla jego taty Bogdana z okazji urodzin a także o błogosławieństwo Boże dla żony, synów i całej rodziny.
15.00
1) w intencji dzieci przyjmujących Sakrament chrztu Świętego, ich rodziców i rodziców chrzestnych.
2) Msza święta kolędowa w intencji mieszkańców z ulicy Marynarzy.
16.30
Nieszpory
17.00
Za + Ryszarda Długaszek w kolejną rocznicę śmierci, żonę Danutę, ++ z rodziny Długaszek, dusze w czyśćcu cierpiące.
20.15
Za + Marię Szczybura od Urszuli i Bogdana Rzeźniczak z rodziną z Suchej.

 

Poniedziałek
Wspomnienie św. Antoniego, opata 17.01.2022

6.30
1) Za ++ rodziców Jadwigę i Kazimierza Organek w 3-cią rocznicę śmierci mamy, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + tatę Mariana Małkiewicz w 37-mą rocznicę śmierci, jego żonę Juliannę, rodziców, rodziców chrzestnych, zięcia Jerzego, synową Marię, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Za ++ córki Bożenę Prześniak i Jolantę Nogły, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1) Za + ojca Dominika Leśniak w 38-mą r. śmierci, jego żonę Helenę, ich rodziców, dziadków i rodzeństwo z obu stron, dusze w czyśćcu
2) Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 18.01.2022

6.30
1) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + mamy chrzestnej Bogumiły Kaczorkiewicz w kolejną rocznicę śmierci od chrześnicy Eweliny.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Krystyny Wielogórskiej, męża Stanisława i syna Marka , ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Za + Magdalenę Swoboda od służby kościelnej.
18.00
1) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Henryka Wypych od mamy Marii i brata Ryszarda.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Zenobii Firek od wnuczki Agaty z mężem.

Środa
Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa 19.01.2022

6.30
1) o radość życia wiecznego dla + męża Krzysztofa Gendarz, syna Mariusza, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Bogusława Kijas w 2-gą rocznicę śmierci, rodziców, teściów, dziadków z obydwu stron, szwagra Stanisława i jego żonę Różę, Sylwię i Herberta Stolfik, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + mamy Michaliny Broszko w kolejną rocznicę śmierci, jej męża Franciszka, dziadków, szwagra Andrzeja i ++ z pokrewieństwa z obu stron.
18.00
1) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Gabrieli Rogalskiej w 1-szą rocznicę śmierci, jej męża Szczepana, rodziców, teściów, ++ z rodziny Rogalskich i Rogowskich, + Stanisława Szantula, ++ z rodziny Szantula i Sarzyńskich.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Mariana Nabielec od Agnieszki Latosińskiej.

Czwartek 20.01.2022

6.30
Za + męża Henryka Siudak w 2-gą rocznicę śmierci, teściową Rutę, rodziców Hilarego i Michalinę Sitarz, szwagra Stanisława, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15
1) Za + tatę Antoniego Jana Głąb w kolejną rocznicę śmierci, jego rodziców Apolonię i Józefa, teściów Irenę i Zdzisława Wierzbickich, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za ++ rodziców Magdalenę i Benedykta Swoboda, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa z obu stron.
16.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Roberta Makowskiego w 4-tą rocznicę śmierci.
18.00
Za + żonę Stefanię Stępień w 2-gą rocznicę śmierci, rodziców Józefa i Stanisławę, teściów Alojzego i Gertrudę Skupień, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek
Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz. 21.01.2022

6.30
Za + Jana Bąk od rodziny Sroczyńskich.
8.15
Za + mamę Cecylię Jarczyńską w 1-szą rocznicę śmierci, jej męża Mariana, Wiktorię Kamer, Genowefę i Edwarda Kruk oraz Franciszka i Annę Kozłowskich.
18.00
1) o radość życia wiecznego dla + syna Marcina Sornat na pamiątkę urodzin, rodziców Józefy i Jana Kozieł, teściów Janiny i Stanisława Sornat, szwagrów Ryszarda i Tadeusza.
2) Za + Janinę Kondrat na pamiątkę urodzin, ++ z rodziny Kondrat i Lewczyk.
3) Za + brata Zdzisława Kowalskiego oraz ++ rodziców Cecylię i Franciszka.

Sobota 22.01.2022

6.30
O radość życia wiecznego dla ++ dziadków Ewy i Stanisława Sapko oraz Apolonii i Józefa Olszewskich.
8.15
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Antoniego Pietraszek z okazji urodzin oraz o błog. Boże dla całej rodziny.
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00
1) Za + ojca Franciszka Czajka w 30-tą rocznicę śmierci, jego żonę Wiktorię, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + dziadka Henryka Wypych od wnuków.
3) Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.01.2022

7.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + mamy Jadwigi w 7-mą rocznicę śmierci, taty Józefa Gimla, Barbary i Stanisława Woźny, Czesława Jachimowskiego, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00
1) Msza święta kolędowa w intencji mieszkańców z ulicy Wincentego Witosa, 1 Maja i Mieszka I.
2) w intencji czcicieli św. Ojca Pio.
10.30
1) Msza święta kolędowa w intencji mieszkańców spoza terenu Parafii.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Agnieszki Samociuk z okazji 50-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
12.00
1) Msza święta kolędowa – dodatkowa, dla tych, którzy nie mogli przyjść w wyznaczonym terminie.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Heleny Mazur z okazji 75-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków i prawnuków. (Te Deum)
3) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Aliny Zych z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla męża i dzieci.
15.00
W intencji rocznych dzieci, ich rodziców i rodziców chrzestnych.
16.30
Nieszpory
17.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + taty Maksymiliana Gali w 27-mą rocznicę śmierci, mamy Heleny, dziadków Gali i Lisik, wujków Piotra, Ferdynanda i Edwarda, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
20.15
Za + męża Edwarda Zając w 3-cią rocznice śmierci, jego rodziców Stefanię i Eugeniusza, teściów Stanisławę i Tadeusza Wojtaś, braci Daniela, Eugeniusza i Zdzisława Zając.