26  NIEDZIELA  ZWYKŁA 26.09.2021

6.00 
Za + Mariana Rokitowskiego w 11-tą rocznicę śmierci oraz rodziców Marię i Ignacego.
7.30   
1) Za + Stanisławę Rawłuszko w rocznicę śmierci, męża Apolinarego, rodziców z obu stron, zięciów Andrzeja i Władysława, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + żonę Krystynę Marek w 4-tą rocznicę śmierci, rodziców Marię i Pawła, braci Józefa, Franciszka i Eugeniusza, siostrę Monikę, teściów Weronikę i Józefa Sołtysik, dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00 
1) Za + Wiesława Skwiot w rocznicę śmierci, jego ojca Bolesława, matkę Stanisławę, brata Romana, Czesławę Pierzchała, Mariana Bryska, Waldemara Oślizło oraz wujka księdza Jana Jóźwika.
2) Za ++ rodziców Michalski – tatę Ewalda w 1-szą rocznicę śmierci, mamę Rozalię w 14-tą rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Józefa Gąsiorowskich, ojca chrzestnego Kazimierza Serafin, Jadwigę Serafin, Alicję Markiewka, ++ z rodzin Szrama, Michalski, Gąsiorowski, Markiewka, Miczka i Osial.
10.30
Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podz. za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla męża Stanisława Richter z okazji 55-tej rocznicy urodzin i syna Krzysztofa z okazji 25-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
12.00
Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podz. za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Krystyny Barwickiej z okazji 75-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
15.00
W intencji rocznych dzieci, ich rodziców i rodziców chrzestnych.
16.30
Nieszpory
17.00 
Do Opatrzności Bożej za wstaw. MB Częstochowskiej z podz. za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Bogumiły Miazga z okazji 83-ciej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
20.15 
Za + Piotra Kotyrba w 1-szą rocznicę śmierci, jego rodziców Elżbietę i Eugeniusza, Zdzisława Żulewskiego w 1-szą rocznicę śmierci, jego rodziców Bogumiłę i Edwarda, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Poniedziałek
Wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezb. 27.09.2021

6.30
1) Za + Czesława Sapko w 6-tą rocznicę śmierci, żonę Janinę, ++ z pokrewieństwa z obu stron.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Edmunda Ratajczak z okazji 77-mej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla żony i całej rodziny.
8.15
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla rodziny Kaczor, Czerwiec i wszystkich parafian.
18.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Magdaleny i Marty z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2) Za + Zbigniewa Sygut w 30 dzień po śmierci.

Wtorek
Wspomnienie św. Wacława, męcz. 28.09.2021

6.30
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Marleny z okazji 30-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2) Za ++ rodziców Marię i Augustyna Kowolik, siostrę Stefanię, brata Alojzego, dziadków Harazin i Kowolik, ++ z rodzin.
8.15
Za + Martę Chróśnik na pamiątkę urodzin, Anastazję i Romana Bobek oraz Rajmunda Adamczyk.
18.00
1) Za ++ rodziców Mariannę i Ignacego Hajduga, siostrę Barbarę, jej męża Stanisława Koclęga, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + męża, ojca i dziadka Wacława Sobiesiak, teściową Genowefę Korzec, dziadków z obu stron, Andrzeja Poloczek i Zofię Sosna.

Środa
ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA 29.09.2021

6.30
1) Za + Wacława Wołoszyn na pamiątkę urodzin, żonę Jadwigę, córkę Teresę, zięcia Michała, wnuka Andrzeja, ++ z rodziny Wołoszyn i Mirota, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) Za + Romana Sitarz od rodziny Sitarzów z Andrychowa.
8.15
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Wiesławy Kopeć z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
18.00
1) Za ++ Romana Pałka w 1-szą rocznicę śmierci, Grażynę Pokryszko w 7-mą rocznicę śmierci oraz Janinę, Franciszka i Aleksandra Pałka.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla Julii Bednarczyk z okazji 17-tej rocznicy urodzin.

Czwartek
Wspomnienie św. Hieronima, prezb., i dK 30.09.2021

6.30
1) Za + Longinę Jaroszewską, Mariannę Jaroszewską, Antoniego i Stanisława Jaroszewskich, Reginę Kopacz, Aleksandra Kopacz, Stanisława Lemańskiego, Teresę Dąbrowską, Weronikę i Józefa Kaczmarczyk.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, wytrwałość, cierpliwość i Dary Ducha Świętego dla Teresy Sienkiewicz z okazji urodzin oraz o wyzwolenie z nałogu i nawrócenie dla jej męża a także o błogosławieństwo Boże dla obojga.
8.15
Za + ojca Maksymiliana Krawczyk w rocznicę śmierci, mamę Gertrudę, ich syna Józefa, zięcia Erwina Plaza, dusze w czyśćcu cierpiące.
16.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Świętego dla Anny z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla męża Zygmunta, córki Jadwigi z rodziną i syna Wojciecha z rodziną.
18.00
Msza święta zbiorowa za zmarłych.

Piątek
Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK 01.10.2021

6.30
1) W intencji żyjących i zmarłych czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Małgorzaty Dzbanuszek z okazji 63-ciej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
8.15
Za + Marka Łączak od Heleny i Ryszarda Wójcik z rodziną z Łączek Brzeskich.
14.00
Msza święta ślubna: Piotr Czapelka i Martyna Stolarczuk.
18.00
1) W intencji dzieci po Wczesnej i po Pierwszej Komunii Świętej
2) Za + Zbigniewa Kamińskiego w 3-cią rocznicę śmierci, żonę Zofię, wnuka Łukasza, zięcia Henryka, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa z obu stron.
19.00 W intencji młodzieży.

Sobota
Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów 02.10.2021

6.30
1)Za + Władysława Wypych od Krzysztofa Kiełków z rodzinami.
2) Za +Jadwigę Łukasik od Edyty i Sebastiana Borkowskich.
8.15
W intencji żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca.
17.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu i 17.15 RÓŻANIEC
18.00
1) Za ++ Józefę i Antoniego Warzocha, ++ z rodziny.
2) Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Renaty Heler w 1-szą rocznicę śmierci.

Niedziela
27 NIEDZIELA ZWYKŁA 03.10.2021

6.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie dla Grażyny Kaczmarczyk z okazji 65-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
7.30
Za + mamę Danutę Długaszek w 4-tą rocznicę śmierci, męża Ryszarda, rodziców i ++ z pokrewieństwa z obydwu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Tomasza z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
10.30
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Zdzisławy i Zygmunta Kraciuk z okazji 45-tej rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
12.00
1) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Bartosza z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Czesława Lorczyk z okazji 85-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
3) Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Haliny z okazji 65-tej rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
15.00
Za + żonę Teresę Fedec na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron i wnuka Daniela.
16.15
RÓŻANIEC
17.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Ireny Kapłanek w 1-szą rocznicę śmierci.
20.15
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Zbigniewa Gawron.